Shestopalko Law

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерський облік

Ми надаємо різні бухгалтерські послуги для підприємств, включаючи фінансову звітність, складання бюджету та оборотно-сальдової відомості.

Фінансовий та бізнес консалтинг

Ми підвищуємо ефективність вашого бізнесу, ставлячи правильні питання, пропонуємо коригування, які вплинули б на прибутковість вашого, а також знаходимо оптимальні способи впровадження змін.

QuickBooks та допомога в організації та ведення бухгалтерського обліку

QuickBooks може надати необхідну актуальну інформацію у вигляді фінансових звітів, демонстрацій та графіків. Ми забезпечуємо всебічну підтримку нашим клієнтам: від визначення кращої версії програмного забезпечення для вашого бізнесу до синхронізації облікових записів, створення звітів, очищення та обробки даних.

Аудиторські послуги

Отримайте найвищий рівень гарантії для інвесторів та кредиторів за допомогою наших послуг з аудиту бізнесу. Ми проаналізуємо вашу фінансову звітність на предмет коректності, а також проведемо детальний аналіз та компіляцію.

Консультації з питань реєстрації та відкриття нових напрямків бізнесу

Ми надаємо послуги з реєстрації бізнесу та допомагаємо Вам вибрати оптимальну для Вас корпоративну структуру з найбільшими податковими перевагами. Крім того, ми допоможемо Вам визначити перелік необхідний дозволів та ліцензій, а також  розробити бізнес-план для отримання фінансування.

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (800) 874-0793, електронною поштою cpa@shestopalkolaw.com або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!