Shestopalko Law

Імміграція Через Працевлаштування

В умовах зростаючої глобалізації економіки для Американських компаній важливо отримати кращі кадри доступні за конкурентоздатними умовами оплати праці. У зв’язку з цим, для роботодавців важливо чітко дотримуватися  умов видачи та отримання робочих віз в США для  залучення найкращих кваліфікованих кадрів в глобальному масштабі. В нашій юридичній фірмі ми володіємо необхідним досвідом і навичками для розробки ефективних імміграційних стратегій для бізнесу будь-яких розмірів і потреб. В нашій юридичній фірмі ми прагнемо допомогти іммігрантам отримати робочі візи з максимальною ефективністю. Серед нас теж є  багато іммігрантів і ми як ніхто розуміємо важливість цієї роботи, а також ваше бажання вносити свій вклад в розвиток цієї великої країни. Ми зробимо все можливе залучимо весь наш арсенал досвіду і ресурсів для того, щоб зробити процес отримання візи максимально легким і ефективним.

Неімміграційні (Тимчасові) Робочі Візи

H-1B Visa (Візи для Працівників Спеціалізованих Професій)

Візи H-2B (Тимчасові несільськогосподарські робочі візи)

ТN Віза (Професійні працівники з країн NAFTA)

L-1 Віза для співробітників міжнародної компанії

Інші Тимчасові Неімміграційні Робочі Візи

Узагальнені вище категорії стосуються тільки деяких найбільш поширених тимчасових віз для неіммігрантів. Трудова імміграція є складною областю імміграційного законодавства. Адвокати нашої компанії готові проаналізувати вашу індивідуальну ситуацію та визначити оптимальні шляхи імміграції відповідно до вашої конкретної імміграційної потреби.

Імміграційні (Постійні) Робочі Візи

EB-1 - Перша категорія «черговості»

EB-2 - Друга категорія «черговості»

Категорія «черговості» EB-3

Категорія «черговості» EB-4

Категорія «черговості» EB-5

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою [email protected] або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!