Бізнес та корпоративне право

Юридичний та фінансовий консалтинг
Професійний моніторинг з боку кращих фінансових фахівців у поєднанні з досвідченими юристами є важливим компонентом довгострокового успіху Вашого бізнесу. Де б ви не перебували у життєвому циклі свого бізнесу, Shestopalko Law PLLC надає фінансове консультування та юридичну підтримку, які сприятимуть максимально швидкому переходу бізнесу на новий рівень.
Shestopalko Law об’єднує досвідчених адвокатів у сфері бізнесу та імміграції. Незалежно від того чи ви є успішними бізнесменами або ж новоприбулими іммігрантами на початку свого шляху, ми докладемо максимум зусиль для швидкого і оптимального досягнення вашої мети.
Наші послуги включають:
- Формування юридичних осіб (ТОВ, Корпорації, Партнерства, та ін.)
- Неприбуткові організації
- Комплаенс
- Реорганізація
- Ліквідація
- Написання та узгодження контактів
- Написання Terms of Use та Privacy Policies
- Супровід купівлі-продажу бізнесу
- Імпорт та Експорт Товарів
Відкриття Бізнесу з-за Кордону в Межах США
Перед відкриттям бізнесу в США необхідно врахувати чотири основні фактори:
- Імміграційні обмеження
- Корпоративна структура вашого бізнесу
- Податкове законодавство
- Адміністративне регулювання
Існує три основні шляхи створення та управління бізнесом в США :
- E-1 Віза Торговця і E-2 Віза Інвестора: Візова категорія Е надає можливість громадянам країн, з якими у США укладені міжнародні угоди, створювати та керувати бізнесом в США. Існує 2 підтипи віз категорії Е.
Віза E-1 дає можливість в’їзду та проживання в США іноземцям для ведення торгівлі, надання послуг або продажу технологій між їхньою країною громадянства та США. Віза E-2 дозволяє іноземцям в’їзжати та проживати в США для цілей інвестування (“внести інвестицію істотного розміру”) для організації бізнесу в США. Як правило, E віза діє на період від 2 до 5 років з необмеженою можливістю продовження. Власники Е візи мають можливість продовжувати свій статус в США до того часу, поки вони займаються підприємницькою діяльністю в США. Для більш детальної інформації по Е візам, будь ласка, відвідайте розділ нашого сайту Імміграція для Інвестора. - L-1 Віза для співробітника міжнародної компанії: Якщо компанія на яку ви працюєте має афілійовану компанію в США, – ви можете претендувати на отримання візи L-1. Таким чином, компанія може спонсорувати ваш перехід до іноземної компанії в США. У тому числі віза L-1 дає можливість переводити співробітників на керівних посадах та менеджерів для відкриття та управління новим офісом в США. L-1 віза видається, як правило, на три роки і може бути продовжена максимум до семи (L-1A) або п’яти років (L-1B). Для більш детальної інформації по L-1 візами, будь ласка, відвідайте розділ нашого сайту Імміграція через Роботодавця.
- EB-5 Віза Інвестора: Програма EB-5 була заснована конгресом США в 1990 з метою збільшення потоку інвестицій в економіку США. Віза EB-5 – це спосіб отримати зелену карту (постійний вид на проживання) через інвестиції. Візова програма для інвесторів EB-5 в кінцевому підсумку дозволяє інвесторам стати громадянами Сполучених Штатів. Щорічно видається 10 000 імміграційних віз EB-5. Для отримання більш докладної інформації про візи EB-5, будь ласка, відвідайте сторінку нашого сайту Імміграція для Інвесторів.
Існує безліч форм та організаційних структур для ведення бізнесу. Вибір штату (країни), в яких ви збираєтеся вести підприємницьку діяльність, як і безпосередньо види вашої діяльності, є ключовими факторами у виборі штату (країни) реєстрації вашого бізнесу. Статистично найпоширенішими організаційно-правовими формами в США є Товариство з Обмеженою Відповідальність (LLC) і Корпорація (Inc.). Іншими важливими факторами у виборі організаційно-правової форми компанії є:
- Організаційно-правова форма: Власниками LLC є члени такої LLC, в той час, як власниками Корпорації є акціонери. Для LLC на багато простіше створювати окремі класи власників шляхом підписання операційної угоди, що визначає обсяг прав кожного з типів власників відповідно до побажань самих власників. З іншого боку, залучити зовнішні інвестиції через акціонерний або борговий капітал для LLC на багато складніше ніж для Корпорації
- Внутрішньокорпоративні формальності: на відміну від корпорації, LLC не зобов’язана проводити щорічні збори акціонерів, а також виконувати ряд інших формальностей, які зменшують документообіг та витрати компанії. Корпорація ж зобов’язана проводити щорічні збори акціонерів, а також Ради Директорів, вибирати директорів та призначати посадових осіб (офіцерів) компанії, та виконувати ряд інших формальностей
- Менеджмент: Власники (члени) LLC можуть самостійно управляти компанією. В Корпорації управлінську функцію завжди виконує Рада Директорів, а щоденну операційну діяльність контролюють посадові особи (офіцери) компанії
- Розподіл прибутку: Корпорація зобов’язана розподіляти прибуток в пропорційних частинах кожному власникові акцій. LLC ж не зобов’язана проводити розподіл прибутку пропорційно до розміру частки. Інструментом регулювання розподіл прибутку в LLC є операційна угода, яка закріплює порядок розподілу прибутку, збитків, відрахувань та кредитів
В Сполучених Штатах існує безліч податкових факторів, які необхідно враховувати, як громадянам США, так і іноземцям або іноземним корпораціям, які ведуть бізнес в США. Поряд зі складнощами з податковим законодавством США, часто виникають ще більш складні міжнародні податкові питання, як для експортних, так і імпортних міжнародних транзакцій. При оптимальному виборі організаційно-правової форми міжнародні інвестори або власники бізнесу повинні завжди аналізувати наперед юридичні, податкові та бухгалтерські ризики, щоб уникнути несприятливих податкових наслідків в США. Правильне структурування і організація вашого бізнесу, окрім оптимального оподаткування, може включати такі додаткові привілеї як: відстрочка оподаткування, оптимальне використання іноземних податкових привілеїв і, в деяких випадках, питання про уникнення подвійного оподаткування.
Податкові Фактори Включають в себе:
- Організаційно-правова форма компанії: Як правило, підприємства Сполучених Штатів для цілей оподаткування поділяються на корпорації, партнерства та фіскально-прозорі організації. Корпорації обкладаються прибутковим податком окремо від власника (власників), тому доходи від бізнесу (акцій) потім повторно обкладаються податком, як особистий дохід власника (ів). Дохід товариств та фіскально-прозорих утворень, як правило, обкладається податком безпосередньо на рівні власників таких організацій (транзитне оподаткування)
- Федеральні податки та податки штату: Бізнес в США, як правило, обкладається федеральним податком та податком на прибуток на рівні штату. Ставка федерального податку на прибуток встановлена в розмірі 21%. Прибуткові податки на рівні штату варіюються від 0% до 12% в залежності від штату реєстрації і штату діяльності. Індивідуальні федеральні прибуткові податки оплачуються за прогресивною шкалою від 10% до 37% в залежності від розміру доходів. Ставки прибуткового податку в штаті для фізичних осіб коливаються від 0% до 13,3%. Індивідуальні прибуткові податки, як правило, стягуються з фізичних осіб, які володіють інтересами в товариствах та фіскально-прозорих (транзитних) організаціях
- Податки у джерела виплати: Сполучені Штати обкладають 30-ти відсотковим прибутковим податком з деяких видів платежів іноземців та іноземних компаній з джерелами походження таких доходів розташованих в Сполучених Штатах. Такі платежі включають в себе дивіденди, відсотки, орендну плату та роялті, прибуток філій США в іноземних корпораціях та інші. Цей 30% податок зазвичай стягується додатково до будь-яких вже стягнутих податків.
- Міжнародні договори: Договори про уникнення подвійного оподаткування між Сполученими Штатами та іншими країнами можуть знизити або виключити утримування податків в США. Міжнародні договори можуть також, в деяких випадках, повністю усунути прибуткове оподаткування в Сполучених Штатах, якщо іноземна організація не має постійного представництва в Сполучених Штатах.
- Податок штату з продажів: Більшість штатів стягують податки з продажів на товари, що продаються в їх штаті. Поріг активності, який вимагає від продавця утримувати податок з продажу, залежить від кожного конкретного штату.
- Податки на спадщину: Сполучені Штати ввели податки на спадщину та дарування іноземцям-нерезидентам, які володіють нерухомістю в Сполучених Штатах. Сполучені Штати розглядають акції Американської корпорації як такі, що знаходяться в Сполучених Штатах, і, в зв’язку з цим, такі акції оподатковуються податком на спадщину.
Комерційним організаціям слід регулярно вивчати й аналізувати вплив постійного зростання та зміни законів і нормативних актів, які регулюють корпорації та різні галузі економіки США. Іноземні компанії та приватні підприємці, які планують виходити на ринок Сполучених Штатів, зобов’язані дотримуватися, як законів штату, так і федеральних нормативних актів. Юристи нашої фірми створюють та контролюють виконання ефективних планів відповідності нормативним вимогам відповідно до потреб вашого бізнесу. Деякі з найбільш поширених проблем відповідності нормативним вимогам включають в себе:
- Корпоративне управління, відомчі інстанції та законодавчі обмеження
- Організаційна структура
- Відповідність вимогам пожежної безпеки
- Злиття та поглинання
- Аутсорсингові угоди
- Державне ліцензування та дозволи
- Іспити та відносини з регулюючими органами
- Конфіденційність і захист даних
- Екологічна відповідність (ETA)
- Безпека на робочому місці
- Імміграційний комплаенс
- Комплаенс товарів, що імпортуються в США
Ми можемо Вам допомогти!
Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою andriy@shestopalkolaw.com або заповніть нашу контактну форму.
Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.