Shestopalko Law

Імміграція Для Інвесторів

В нашій юридичній фірмі ми допомагаємо приватним особам та сім’ям інвестувати в Сполучені Штати і одночасно отримати право на проживання, а в кінцевому підсумку, отримати постійний статус (зелену карту). Зазвичай, це робиться за допомогою найбільш поширених типів інвесторних віз: віза E-1, інвестиційної візи E-2, а також віза інвестора EB-5. Для цього потрібен спільний досвід адвоката по імміграційним питанням з консультантом з питань по бізнесу/інвестицій. З приводу цих питань ви можете отримати кваліфіковану допомогу в нашій юридичній фірмі за вашим індивідуальним питання.

E-1 Неімміграційна Віза для Торгівлі Віза

E-2 Інвесторська Неімміграційна Віза

EB-5 Інвесторська Постійна Віза (Зелена карта)

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою andriy@shestopalkolaw.com або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!