Shestopalko Law

Зелена Карта І Громадянство

В нашій юридичній фірмі ми можемо допомогти вам отримати як зелену карту, так і стати громадянином Сполучених Штатів. Отримання «зеленої карти» або врегулювання імміграційного статусу – це важливий етап в процесі імміграції, який в кінцевому підсумку дасть вам право стати громадянином США. Є багато переваг в Американському громадянстві. Як громадянин США, ви можете голосувати і ви можете клопотати про те, щоб ваша сім’я іммігрувала до вас в Сполучені Штати. І, найголовніше, вам більше не доведеться жити в страху перед депортацією. Ми розуміємо, що процес може бути заплутаним і складним, і саме тому, ми будемо допомагати вам на кожному кроці в подоланні труднощів з легалізацією в США.

Зелена карта (Врегулювання Статусу)

Громадянство (Натуралізація)

Навіщо Наймати Юриста?

Імміграційні форми та документи, які мають не повну або не точну інформацію будуть розглянуті з великою затримкою. Наймаючи кваліфікованого юриста, ви можете зменшити ймовірність того, що ваша заявка буде відкладена через помилки або упущення або, що ще гірше, відхилена через брехню. Навіть самий ретельно підготовлений заявник може відчувати нервозність в день своєї співбесіди. Цей стан може призвести до того, що заявник буде здаватися імміграційному офіцеру нечесним або ухильненим. Юрист може супроводжувати заявника під час його або її співбесіди та може допомогти встановити тон для успішного інтерв’ю. Також юрист може вирішити питання, які можуть виникнути у заявника, пов’язані з тривалістю проживання, фізичною присутностю в США або моральними якостями.

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою [email protected] або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!