Shestopalko Law

Податкове право

Підготовка та подання податкової декларації для бізнесу

Не ризикуйте пропустити належні Вам податкові відрахування та кредити, які можуть заощадити значні кошти. Коли ми готуємо податкову декларацію для вашої компанії, ви можете бути впевнені, що в ній немає «дорогих» для вас помилок.

Підготовка та подання податкової декларації для фізичних осіб

Наші послуги зі складання податкових декларацій мають велике значення для Вас та Вашої родини. Ми пропонуємо високоякісні послуги від досвідчених  ліцензованих бухгалтерів та адвокатів, які професійно підготують вашу податкову декларацію за дуже конкурентними цінами.

Податковий менеджмент

Власники бізнесу та приватні особи покладаються на наші навички та досвід у розробці запобіжних стратегій податкового управління та планування, спрямованих на мінімізацію податкових зобов’язань у майбутньому.

максимальна віддача

Наші податкові експерти зосереджені на тому, щоб отримати максимальну віддачу від ваших податків.

Багатомовний

Допомога англійською, українською та російською мовами.

Досвідчені професіонали

Наші податкові фахівці мають багаторічний досвід.

CPA сертифікований

Наші спеціалісти з оподаткування мають сертифікат CPA для максимального досвіду.

Представництво інтересів в IRS

Професійне представництво може бути життєво важливим під час аудиту, і наш досвід роботи з податковими органами дозволяє нам спрямовувати клієнтів у їхніх стосунках із федеральними та державними органами США. Якщо ви були обрані для аудиту, професійне представництво може позбавити вас багатьох турбот. Ми готові відповісти на будь-які запитання, які може поставити вам IRS.

Вирішення проблемної заборгованості перед IRS

Якщо ви зіткнулися з великою податковою заборгованістю та телефонними дзвінками з Податкового управління США, зв’яжіться з нами зараз. Ми будемо працювати над зняттям заставного утримання або штрафу, припиненням утримання боргу із заробітної плати та вирішенням усіх видів податкових проблем із IRS.

Міжнародне податкове планування

Ми допомагаємо дотримуватися нормативних вимог і керувати своїми податковими зобов’язаннями як іноземним компаніям, що ведуть бізнес на території США, так і американським підприємствам і громадянам, які працюють за кордоном. Ми пропонуємо професійні послуги з планування податкових пільг за кордоном та подання звітності FBAR.

Муніципальні податки

Наш досвід  роботи з державними та місцевими державними органами сприятиме зниженню ефективної податкової ставки для Вашого бізнесу. Ми надаємо податкові послуги з планування федеральних, місцевих та муніципальних податків.

Індивідуальний

 • Індивідуальна консультація
 • Індивідуальний
 • один 1099
 • Максимізуйте податкову декларацію

бізнес

 • Індивідуальна консультація
 • малий бізнес
 • множинні 1099
 • Максимізуйте податкову декларацію

міжнародний

 • Індивідуальна консультація
 • бізнес / Індивідуальний
 • планування податкового кредиту
 • FBAR послуги з наповнення

Приєднуйтесь до нашої розсилки

Важливі оновлення податкового законодавства та бухгалтерського обліку прямо у вашу поштову скриньку


Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (800) 874-0793, електронною поштою cpa@shestopalkolaw.com або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!