Shestopalko Law

Візи

Неімміграційні і імміграційні візи дозволяють іноземним громадянам в’їжджати до Сполучених Штатів і при певних обставинах подавати заяву на постійне проживання (Зелена карта). Імміграційні візи дозволяють іноземним громадянам отримувати посвідку на проживання (Зелена картка), в той час як неімміграційні візи безпосередньо не дозволяють іноземному громадянину отримувати посвідку на проживання. У нашій фірмі ми допомагаємо отримати візи для приватних осіб, організацій, а також сім’ям. Наш імміграційний адвокат допомагає клієнтам у всіх категоріях неімміграційних і імміграційних віз.

Неімміграційні Візи

Неімміграційні гостьові візи

Неімміграційні трудові візи

Не імміграційні візи Міжнародного Обміну

Неімміграційні Візи Для Інвесторів

Не імміграційні візи для спортсменів і артистів

Не імміграційні студентські візи

Імміграційні Візи

Імміграційні Робочі Візи

Імміграційні сімейні візи

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою andriy@shestopalkolaw.com або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!