Shestopalko Law

Дозвіл Hа Bиняток (Waiver)

Навіть, якщо іммігрант з різних причин підлягає депортації, позбавлення імміграційного статусу або не має право отримати візу в США, в нашій юридичній фірмі ми маємо досвід, який допоможе іммігранту отримати дозвіл на виняток, що дозволяє йому або їй отримати імміграційну візу, зелену карту, вид на проживання або інші імміграційні пільги.

Незаконне Перебування в США Після Закінчення Терміну Візи

Іммігранти, які в'їхали до Сполучених Штатів на незаконних підставах (не були офіційно оглянуті митницею США)

Дозвіл на Виняток у Випадках Кримінальних Злочинів

Дозвіл на Виняток Для Віз

Дозвіл на Виняток Від Візового Або Імміграційного Шахрайства

Дозвіл на виняток, коли іммігрант перебуває на дворічній зеленій карті (умовний дозвіл на проживання) та розлучається або вже не перебуває в шлюбі зі своїм чоловіком/дружиною котрий або котра є громадянином США

Інші Дозвіли Hа Bиняток (Waivers)

Ці категорії стосуються тільки деяких найбільш поширених дозволів на виняток та їх опис є загальним. Дозвіл на виняток – це складна область імміграційного права проте наші юристи допоможуть вам з дозволом на виняток в вашій індивідуальній справі.

Ми можемо Вам допомогти!

Щоб отримати більш конкретну допомогу у вашому індивідуальному випадку, зателефонуйте до Shestopalko Law сьогодні за номером (585) 506-7356, електронною поштою [email protected] або заповніть нашу контактну форму.

Відмова від відповідальності: ця стаття обговорює загальні правові питання та не є юридичною консультацією. Ніхто не повинен здійснювати дії  або утримуватися від здійснення певних дій на основі будь-якої інформації, представленої в цьому документі, без звернення до адвоката відповідної юрисдикції. Наша компанія знімає з себе будь-яку відповідальність щодо будь-яких дій, вчинених або не вчинених на підставі будь-якої інформації, яка міститься в даній статті.

error: Content is protected !!